Welkom op de informatie en contactpagina van

Onze gezegende Hoop.

De Heere Jezus is onze Gezegende Hoop, Hij roept ons uit de duisternis in het eeuwige leven. Hij is gekomen om de geketenden vrij te kopen.

De Heere Heeft mij geroepen om voor Hem te profeteren en het Evangelie te verkondigen. De profetieën op deze site betreffen over het algemeen profetieën voor de laatste dagen want de toorn van God komt over de wereld, zo ook over Nederland. Voordat ik mijn bediening begon of kon beginnen waarin bepaalde profetieën al door mij ontvangen, nu jaren later begrijp ik veel beter wat ze inhouden en kan ik ze delen . Er komen overstromingen in Nederland, Een financiële ineenstorting, en alles wat verborgen is komt aan het  licht , ook in de kerk. Dit is een fractie van wat God mij heeft aangereikt. Het zal veel mensen verrassen.

De rest  van de profetieën kunt u lezen op de blog of de downloadpagina.

De website en mijn bieding zijn gemaakt voor Zijn glorie en bestemd voor Zijn gemeente. In de loop van de jaren tot op de dag van vandaag heeft God mij deze profetieën laten opschrijven en publiceren onder andere op deze website. Dit alles is min of meer van start gegaan na mijn bekering en mijn ja om voor Hem te leven en te profeteren. 

Al voor ik dat ik begon met de website was ik me bewust van God en Zijn hulp en liefde in mijn leven. Ik had zelf geen idee dat het deze kant op zou gaan en achteraf is dat maar goed ook. Je moet er in  namelijk in groeien en de weerstand die het oproept kunnen weerstaan, zowel in de geestelijke wereld  als in de menselijke wereld waar de waarheid  zoals dit in de Bijbel staat geschreven, niet populair is. Gelukkig heeft God mij duidelijk gemaakt dat mijn bediening onder de bescherming van Hem staat en dat is ook al verschillende keren gebleken. Onderwijl  ben ik gaan studeren onder leiding van de Heilige Geest die alle dingen openbaart (2 Korinthe 2-10.) is God een werk in mijzelf begonnen, Hij heeft mij eerst stil gezet, gesnoeid van alles wat niet het Koninkrijk der Hemelen  in kan gaan  Johannes 15 , en noodzakelijk om me te kunnen wijden aan Zijn plan voor mijn leven om Hem te dienen, de heiliging die noodzakelijk was en is totdat Hij verschijnt. 

Het was voorbestemd alleen wist ik dat niet. Want wij Zijn zijn maaksel geschapen in Christus Jezus om goede werken te doen, die God van te voren bereid heeft, opdat wij daarin zouden wandelen. Efeze 2:10. Over dat proces zou ik een boek kunnen schrijven maar daarvoor is geen tijd genoeg en zou ook afleiden van de boodschap want het gaat iet om mij Alles in mijn leven heeft hiernaar toe geleid en God was er altijd bij. Jesaja 41:10. Wees niet bevreesd, want ik ben met u, wees niet verschrikt, want ik ben uw God. Ik sterk u, ook help ik u ook ondersteunen u met Mijn rechterhand, die gerechtigheid werkt. Waar je ook doorheen gaat in het leven God is erbij slechts een aanroep ver van je verwijdert.

Het proces van beproeving is een proces wat ik door de genade van God heb kunnen doorleven.  God bouwt je op na een periode van verdrukking. Dat is de ware genade van God. 1 Petrus 5:10-14. 

Het was een pittige weg en het wordt een pittige weg.

Maar uiteindelijk toen ik eenmaal begreep dat Zijn kracht door zijn vreugde in de mens werkzaam is kwam er ook overwinning en rust.

Veel heeft God mij aangereikt in de jaren, voor mijn innerlijke verandering voor de bediening en mijn familie, vrienden en voorbijgangers ver weg of dichtbij, want voor de Heilige Geest is er geen afstand. Dit leren we ook uit de Bijbel. Ik heb het werk van de Heilige Geest gezien in mensen en hun ommekeer naar de Heere Jezus. Hij heeft mij in alles rijk gemaakt 2. Korinthe 9:11. God heeft mij gezegend met de gave van onderscheiding.  1 Korinthe 12:10. En onderscheiding is wat we nodig hebben in deze tijd. Hij heeft ons gezegend met de Heilige Geest zijn openbaringen zijn niet van deze wereld of de leiders van deze wereld, het is de wijsheid van God, een wijsheid die verborgen was en die God voor alle eeuwen bestemd heeft tot onze heerlijkheid. 1 Korinthe 2. Door de Heilige Geest is het mogelijk om in de heerlijkheid van God te kunnen zijn. u leest het in Johannes, de mooiste boodschap van Jezus aan de mensheid.

Het is een smalle weg, de Weg maar wel een mooie weg. Want er is geen andere weg tot leven dan de Heere Jezus. 

Ik schreef al over de weerstand die de profetieën oproepen omdat ze nu eenmaal zaken aan het licht brengen die wel in de Bijbel staan maar over het algemeen niet worden gepreekt of zelfs worden ontkent. God ziet dit alles en zal er naar handelen. Hij is liefde en rechtvaardig.

We mogen blij zijn dat God zoveel om u en mij geeft dat Hij ons waarschuwt om terug te keren naar Hem en we geïnformeerd worden  over wat ons staat te wachten en wat Hij van ons verwacht als volgers van Jezus Christus want er is een verschil tussen in Jezus geloven of hem volgen. Jarenlang geloofde ik wel maar leefde niet zoals Hij dat wil. Het is beter voor je ziel en rust om in de waarheid te leven, het geeft je kracht en rust en zekerheid van je redding. 

De tijd die voor ons ligt is een zeer moeilijke tijd. Op fysiek vlak maar ook op het geestelijke vlak. De werelden gaan zich vermengen zoals is aangekondigd in Gods woord. Wijs daarom de Heilige Geest niet af. Het is uw verzegeling voor de eeuwigheid en kracht in het dagelijkse leven.  

Ik wens en hoop dat deze getuigenis u tot zegen zal zijn. Ik zal er voor bidden. Veel zegen voor u, uw kinderen en andere familie en verwanten. 

 

Douwe Bakker

 

Dagelijks Gebed.